Barion Pixel
  • -15%
Konrad Lorenz: Ember és kutya - Trubadúr Zsebkönyvek 64. Konrad Lorenz: Ember és kutya - Trubadúr Zsebkönyvek 64.

Konrad Lorenz:

Ember és kutya

Trubadúr Zsebkönyvek 64.

Eredeti ár: 2 499 Ft
Online ár: 2 124 Ft
Adóval együtt

A hangoskönyvhöz vezető linket lejjebb görgetve, a hosszú leírásban találod meg!

A híres etológus érdekes és tanulságos anekdotákkal színezett tanulmánya hasznos ismeretekkel szolgál a kutyatulajdonosok mellett mindazoknak, akiket érdekelnek az állati kommunikáció titkai.

Mennyiség

>>A hangoskönyvet ide kattintva, a Voiz felületén vásárolhatod meg!<<

„Az a hétköznapi tény, hogy a kutyám jobban szeret engem, mint én őt, egyszerűen letagadhatatlan, és engem mindig bizonyos szégyennel tölt el. A kutya bármikor kész életét áldozni értem. És én?”

"Minden kiképzésnél, amely a kutya aktív közreműködését igényli, tartsuk szem előtt, hogy a legderekabb kutyának sincs „kötelességtudata”, és csak addig vesz részt a dologban, amíg örömét leli benne."

"Normális kutya soha nem harapja meg nőstény fajtársát, a szuka feltétlen tabu, sőt bármit megengedhet magának a kannal szemben."

"Minél kevésbé változtatja meg a domesztikáció a kutyát, minél jobban megmarad ragadozó vadállatnak, annál értékesebbnek, annál csodálatosabbnak érzem barátságát."

"Az ember, akinek a legszebb, legnemesebb hitvallása a felebaráti szeretet, az ember, lám, éppen a legtisztább felebaráti szeretet képességében marad el – egy ragadozó állat mögött!"

Adatlap

Sorozatok
Trubadúr Zsebkönyvek
Oldalszám
184
Kötés
kartonált
Kiadási év
2024
ISBN
9789636560294
Fordította
Sárközy Elga
Kiadó
Trubadúr Könyvek
Eredeti cím
So kam der Mensch auf den Hund

kapcsolódó termékek

16 további termék ebben a kategóriában: